قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب و همراهی شما. لازم به ذکر است، کلیه اصول و قوانین بارمیز بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می شود و مطالعه و آگاهی از آن به عهده کاربر می باشد.

شرایط و قوانین، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت موظف به رعایت کلیه قوانین این سایت می باشد. ‌‎

برقراری شبکه ‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، بوسیله خدماتی که سایت در اختیار آن ها قرار می دهد، اقدام به خرید کالا می نمایند.

کاربران اینترنتی می‏توانند در هر نقطه از ایران که هستند، محصول مورد نظر خود را از شرکت بازرگانی اقتصاد مهام پارسیان انتخاب و طی مدت زمان مشخص، کالا مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

زمان تحویل سفارش در شهرهای گرگان و تهران و ساری ۱ روز و الباقی کشور بین ۲ تا ۳ روز کاری می باشد.

کلیه حقوق در ارتباط با، نام بارمیز و خدمات ارائه شده در سایت، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری بارمیز بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.